• +48 796 738 550, Katowice, ul. Siedliska 10
  • kontakt@wypozyczalniakarcher.com.pl

Impregnacja odzieży sportowej, butów, kurtek, dresów

Impregnacja odzieży sportowej, butów, kurtek, dresów

Jak przygotować się do sezonu, w którym deszcz codziennie psuje dobry humor. Jak sprawić aby ubrania zachowały swoją wodoszczelność i jednocześnie nie przyciągały brudu? Czy jest sposób aby ubrania pozostały suche i czyste mimo deszczu, chlapy, kałuż? Jak sprawić aby niesforne dzieci nie były cały czas przemoczone?

Nowoczesne ubrania posiadają wbudowane membrany wodoodporności jednak są one znacznie droższe od tradycyjnych ubrań a jednocześnie trzeba pamiętać, że częste pranie ubrań brudzonych przez dzieci również potrafi sprawić, że nawet najlepsza membrana szybko utraci swoje właściwości.

Dlatego najlepszym rozwiązaniem, stosunkowo niedrogim jest użycie specjalistycznych środków nanoimpregnujacych zapewniających wodoszczelność z zachowaniem standardowych właściwości para przepuszczalności.

Środki ostatnimi czasy stały się coraz bardziej popularne oraz co ważniejsze bardziej przystępne cenowo.

Aby zaimpregnować 5 par butów trzeba wydać niecałe 80 zł. Impregnacja jest łatwa w przeprowadzeniu a powłoka pozostaje na butach nawet do 2 lat intensywnej eksploatacji obuwia. https://chemiakatowice.pl/impregnat-goretex-hydrofobowy-ubrania-odziez

Aby zaimpregnować 2 kurtki wystarczy wydać niecałe 41 zł, zatem jest to znacznie tańsze niż wybór znacznie droższych kurtek z membranami, które de facto także należy regularnie impregnować.

Nasza firma zajmuje się sprzedażą profesjonalnych impregnatów do odzieży, butów oraz dywanów i wykładzin.

 

admin
admin