• +48 796 738 550, Katowice, ul. Siedliska 10
  • kontakt@wypozyczalniakarcher.com.pl

Jak usunąć plamę oleju z kostki brukowej ?

Jak usunąć plamę oleju z kostki brukowej ?

Jeśli chcesz pozbyć się zabrudzeń olejowych z kostki brukowej to czeka Cię niełatwe zadanie. W poniższym artykule postaramy się opisać 3 sposoby radzenia sobie z tego typu zabrudzeniami zależnie od budżetu, możliwości oraz czasu jaki możesz przeznaczyć.

  1. Zamówienie specjalistów, którzy zajmują się czyszczeniem kostki brukowej na co dzień i posiadają odpowiednie doświadczenie, chemię i urządzenia czyszczące. Jest to rozwiązanie najbardziej kosztowne ale jednocześnie gwarantuje sukces bez brudzenia siebie i martwienia się o cokolwiek. Koszt zależny od czyszczonej powierzchni, przeważnie od 10 do 20 zł/m2 czyszczonej powierzchni.
  2. Wynajem urządzeń czyszczących w wypożyczalni myjek Karcher oraz zakup odpowiedniej chemii czyszczącej celem pozbycia się specyficznych zabrudzeń. W większości specjalistycznych wypożyczalni można również zakupić chemię dopasowaną do rodzaju czyszczonej powierzchni. W celu wyczyszczenia większych powierzchni przyda się również wynajem szorowarki jednotarczowej, która pozwoli na przeszorowanie powierzchni po nałożeniu chemii w celu jeszcze lepszej penetracji środka czyszczącego i rozpuszczenie olejów, smarów czy innych zabrudzeń.
  3. Jeśli dysponujesz swoją własną, profesjonalną myjką która poradzi sobie spokojnie czyli ma moc od 150Bar 600l/h lub jest mocniejsza. Parametry te mogą być niższe jednak to sprawi, że czyszczenie będzie znacznie dłuższe. Zakup chemii odpowiednio dobranej można wykonać poprzez sklep w którym specjaliści doradzą jakiego środka użyć.
admin
admin