• +48 796 738 550, Katowice, ul. Barbary 17
  • kontakt@wypozyczalniakarcher.com.pl

Pranie wykładzin w Sosnowcu

Pranie wykładzin w Sosnowcu

Udało się nam wrócić od jednego ze zleceniodawców o wiele szybciej, niż początkowo się spodziewaliśmy. Czasami takie są uroki tej pracy- jedne zlecenia idą szybciej, przy pozostałych musimy się znacznie dłużej napocić. Ogromny wysiłek, który musimy podejmować opłaca się- szczególnie gdy widzimy satysfakcję naszych klientów oraz wygląd ich mebli, które naprawdę odzyskują drugą młodość. Wykonaliśmy dla pewnej firmy profesjonalne usługi prania wykładziny oraz prania krzeseł- całość prac została wykonana wyjątkowo starannie, szybko, z doskonałym efektem końcowym. W tym przypadku działaliśmy na terenie Sosnowca- tam też wróciliśmy po trzech dniach, aby podjąć się kolejnego zadania od tego samego zleceniodawcy. Zamawiający był tak zadowolony z wyników naszego czyszczenia, iż zapragnął, abyśmy wykonali jeszcze jedno czyszczenie w jego firmie. Chodziło tutaj o salę konferencyjną oraz zlokalizowaną tam wykładzinę, która wymagała solidnego odświeżenia. Klient chciałby, aby spotkania odbywające się w tym pomieszczeniu przebiegały w przyjemnej atmosferze. Znając specyfikę miejsca, w którym będziemy działać, ochoczo ruszyliśmy do Sosnowca, aby stawić czoła kolejnym zawodowym wyzwaniom.

Nasz grafik zleceń jest doprawdy bardzo ciasny i ciężko jest znaleźć jakąkolwiek lukę w krótkim terminie, aby móc przyjechać do klienta i wykonać dla niego zlecenia. Pracy jest tak dużo, że czasami ciężko jest wygospodarować choćby godzinę na wykonanie pewnych prostych prac. Z tego względu nie jesteśmy w stanie obsłużyć tylu klientów, ilu byśmy chcieli na wstępie. Całe szczęście- udało się wygospodarować, aż dwie wolne godziny, a do pracy skierowana została jedna z naszych profesjonalnych brygad, która nie boi się żadnych wyzwań związanych z czyszczeniem materiałów. Nasi profesjonalni „czyściciele” bardzo pozytywnie przyjęli wiadomość o pracy w znajomej firmie, szczególnie że gospodarz zawsze bardzo miło przyjmuje pracowników- tym razem czekała na naszych specjalistów świeża, i pyszna kawa. Odrobina pobudzającej kofeiny i wytchnienia przed pracą stanowiły świetny czynnik motywujący i sprawił, że od razu pracownicy zabrali się do solidnej pracy. Fachowcy z naszej firmy zapoczątkowali wszelkie prace od odkurzenia całej powierzchni wykładziny- jest to szczególnie istotne, albowiem brak starannego odkurzenia może skutkować utrwalaniem i wcieraniem brudu w obręb czyszczonej tkaniny. Wiedzieliśmy, że stoimy przed ogromnym wyzwaniem- nasza ekipa błyskawicznie wtarła w całą powierzchnie wykładziny jeden z najmocniejszych środków rozpuszczających, jakie posiadamy. Odczekaliśmy stosowną ilość czasu, obserwując postęp procesu rozpuszczania się brudu. Gdy już właściwa ilość czasu minęła, specjaliści z Firmy postanowili jeszcze głębiej wetrzeć preparat w obręb tkaniny- był to etap wieńczący umiejscawianie środka w tkaninie. Po tych działaniach specjaliści skorzystali ze specjalistycznych maszyn piorących, aby wypłukać całość reagenta z obrębu tkaniny wraz ze związanym brudem. Wszystko przebiegało bardzo sprawnie i zgodnie z naszymi wielotorowymi oczekiwaniami- sukces był doprawdy porażający.
Czas i eksploatacja odcisnęły jednak piętno na powierzchni wykładziny- włos dywanowej powierzchni czyszczonej był bardzo mocno zdeformowany- w zasadzie już nieodwracalnie. Udało się nam jednak ograniczyć wizualny wpływ tego czynnika i wyraźnie poprawiliśmy wygląd wykładziny oraz zlikwidowaliśmy wszystkie ogniska brudu w obrębie czyszczonej powierzchni. Był to efekt bardzo solidnej pracy oraz wielu przemyślanych działań. Już dwie wizyty w tym miejscu odcisnęły także piętno na naszej pamięci- firma ta wyraźnie pozostała w naszych myślach oraz sercach. Niewiele jest firm, które potrafią przed nami postawić tak duże wyzwania, szczególnie gdy mówimy o wykładzinach, które powinny się raczej dać prać w sposób prosty. Opuszczając Sosnowiec, pozostawiamy naszą znajomą firmę ze świetnie wyczyszczonymi wykładzinami oraz salą konferencyjną, która odzyskała świetny wygląd. Liczymy na kolejną kawę przy następnym zleceniu!

admin
admin

Impregnaty do kanap, butów, odzieży oraz dywanów od teraz dostępne w naszej ofercie. www.ChemiaKatowice.pl