• +48 796 738 550, Katowice, ul. Siedliska 10
  • kontakt@wypozyczalniakarcher.com.pl

Skrobaki do szyb, sprzątanie po remoncie

Skrobaki do szyb, sprzątanie po remoncie

Gdy przychodzi czas na posprzątanie po remoncie, zadbanie o dokładne usunięcie nalepek z szyb czy pozbycie się innego rodzaju zabrudzeń wtedy najlepszym rozwiązaniem są profesjonalne skrobaki do szyb.

Skrobaki, które ułatwią Ci zarówno wykonywanie prac remontowych, jak i sprawdzą się w codziennych porządkach. Sprawdzone, nierysujące skrobaki do szyb, na co dzień używane przez firmy sprzątające to gwarancja dobrze i szybko wykonanych prac porządkowych.  Dzięki wykorzystaniu tych narzędzi sprzątających skutecznie przygotujesz swój dom po remoncie do zamieszkania, posprzątasz po wymianie okien, usuniesz nalepki z każdej powierzchni płaskiej. Skrobaki z wymiennymi ostrzami gwarantują maksymalną szybkość działania oraz uniwersalność wykorzystania. Czy to przy pracach remontowych, zdzieraniu tapet, usuwaniu tynków czyszczeniu sufitów.

Skrobaki pozwolą na usunięcie farby, zeskrobanie starej powłoki lakierniczej z wszelkiego rodzaju materiałów. Materiały metalowe, drewno czy inne gładkie powierzchnie mogą być czyszczone z wykorzystaniem tego skrobaka do szyb z wymiennymi ostrzami.

 

 

admin
admin