"\r\n
  • +48 796 738 550, (pon- pt 8-16) Katowice Barbary 17
  • kontakt@wypozyczalniakarcher.com.pl

Szlifierka do Gipsu typu “żyrafa”

Szlifierka do Gipsu typu “żyrafa”

Do czego służy żyrafa i jak działa? Dlaczego warto z niej korzystać i jak używać aby osiągać najlepsze rezultaty w pracy? I dlaczego z jej wykorzystaniem praca jest szybsza, mniej zapylona a efekty znacznie lepsze?

Szlifierka potocznie zwana żyrafą to od wielu lat jedno z najlepszych rozwiązań do bezpyłowego szlifowania ścian, usuwania farby czy wygładzania nierówności.

Dzięki regulacji obrotów pozwala na uzyskanie najlepszych efektów dla spełniania różnych oczekiwań klientów, budowlańców czy innych robotników zajmujących się remontami.

Żyrafa składa się z silnika, wysięgnika  zwanego również ramieniem oraz tarczy ściernej. Dzięki takiej konstrukcji oraz rozłożeniu masy pozwala na pracę przez wiele godzin bez odczuwania dużego zmęczenia. Ruchy obrotowe tarczy szlifierskiej oraz odpowiedni dobór szorstkości papierów ściernych pozwoli na szybkie i bezpyłowe uzyskanie efektów gładkiej ściany.  Zastosowanie szlifierki do gipsu flex pozwala na:

  • przygotowanie ścian do malowania
  • wyrównanie ścian przed położeniem tapet
  • uzyskanie idealnej gładkości gipsu, tynku czy ściany z cegieł.

Dzięki długiemu ramieniu bez użycia drabiny i rusztowania można szlifować powierzchnie znajdujące się na wysokości nawet 3 m. A odkurzacz z otrzepywaczem znajdujący się w zestawie zapewnia bezpyłową pracę przy szlifowaniu.

Ilość zastosowań nie ogranicza się tylko do ścian z gipsu lecz również do szlifowania innych powierzchni tj. drewna, kamienia, plastiku i nie tylko. Odpowiedni dobór ziarnistości papieru pozwala na uzyskanie rożnych efektów.

Żyrafy są wykorzystywane również do szlifowania powierzchni takich jak ściany wagonów ze starej farby, szlifowanie karoserii samochodów ciężarowych, łodzi, kontenerów oraz do przygotowanie innych powierzchni metalowych do malowania.

Zapraszamy do wypożyczalni szlifierek Żyrafa w Katowicach i Sosnowcu najlepiej w zestawie z odkurzaczem przemysłowym Karcher z otrzepywaczem filtra.

admin
admin