"\r\n
  • +48 796 738 550, (pon- pt 8-16) Katowice Barbary 17
  • kontakt@wypozyczalniakarcher.com.pl

Szorowarki do czyszczenia podłóg po remontach

Szorowarki do czyszczenia podłóg po remontach

Od dziś w naszej wypożyczalni można wynajmować szorowarki do podłóg z odciągiem wody. Dzięki zastosowaniu 2 szczotką walcowym idealnie doczyści każde zabrudzenie.

Szorowarka do podłóg Karcher BR 400 jest zasilana sieciowo i może być stosowana wszędzie tam gdzie często trzeba czyścić podłogę czyli w w sklepach, na stacjach serwisowych i restauracjach. Dzięki odciągowi wody oraz kompaktowym wymiarom szorowarka do podłóg BR 400 usunie każde zabrudzenie. Siła nacisku wytwarzana przez obracające się szczotki to nawet 250g/cm2, dlatego nawet silnie strukturalne podłogi nie stanowią problemu dla tej szorowarki. Dzięki 11 stopniom położenia szczotek można ustawić je aby pracowała na równych oraz bardzo nierównych powierzchniach. Urządzenie dzięki swojej budowie może pracować przy samych ścianach. Może być również używana jako polerka (przy zastosowaniu szczególnych szczotek).

Przednia i tylna belka zbierają brudny roztwór czyszczący. Dzięki nożnemu wyłącznikowi odsysania można kontrolować czas odsysania i doprowadzić do idealnie suchej powierzchni. Urządzenie jest wykonane z bardzo odpornych materiałów co umożliwia pracę w nawet najtrudniejszych warunkach bez możliwości uszkodzeń.

Szczotki wymienia się szybko a tak samo jak pojemniki na czystą oraz brudną wodę.

Rezultaty otrzymywane po wyczyszczeniu szorowarką to efekt:

  • dużego nacisku szczotek
  • wysokiej szybkości obrotowej
  • odsysania przy wykorzystaniu 2 belek ssącuch
  • wysoka wydajność (do 300m2/h)
  • zastąpić może odkurzacz sucho/mokro oraz polerkę

 

 

admin
admin