• +48 796 738 550, Katowice, ul. Siedliska 10
  • kontakt@wypozyczalniakarcher.com.pl

Wynajem myjek spalinowych – czyli praca w miejscach bez prądu

Wynajem myjek spalinowych – czyli praca w miejscach bez prądu

Jak poradzić sobie w sytuacji, gdy nie ma dostępu do prądu lub jest on ograniczony a potrzeba myjki ciśnieniowej o dużej sile uderzenia? Jak poradzić sobie gdy czyścimy most, wiadukty, ekrany akustyczne czy wykonujemy inne zlecenie bez dostępu do prądu i wody?

Problemy z użyciem myjki do czyszczenia są dwa, brak prądu lub brak wody. Niejednokrotnie nawet gdy jest prąd brakuje gniazda siłowego 400V a co za tym idzie wybór mocy dostępnych myjek jest bardzo ograniczony.

W takich sytuacjach najlepiej jest wykorzystać mobilność jaką dają myjki spalinowe o dużej sile uderzenia jednak na tyle małej aby cena wynajmu oraz użytkowania nie była liczona w tysiącach tylko setkach.

Myjak spalinowa 280Bar to dobry wybór dla większości zadań czyszczenia od kostki brukowej, poprzez elewacje, dach oraz inne najczęściej czyszczone powierzchnie. W przypadku gdy trzeba usuwać cement, beton czy piaskować niestety temat wymaga niejednokrotnie myjek o sile nawet 500 czy 1000 Bar.

Ceny wynajmu myjek spalinowych 280 Bar to koszt na poziomie 100-200 zł/dobę w zależności od czasu trwania wynajmu. A średnie spalanie to ok 3 l/h pracy myjki.

Kolejnym problemem z użytkowaniem myjki jest woda. Średnie zużycie myjek to od 600-1000 l/h. A to oznacza iż mauzer 1000l wody wystarczy na zaledwie 1 godzinę pracy! Dlatego warto wybrać myjkę o stosunkowo dużej mocy uderzenia i jednocześnie o małym poborze wody. Dzięki temu będziemy w stanie pracować na mauzerze wody nawet 2 godziny.

Pamiętajmy, iż transport 1000l wody czyli ponad 1 tony to nie łatwe zadanie dlatego warto w czyszczeniu mobilnym wspomóc się chemią, która przyśpieszy rozpuszczanie brudu a co za tym idzie pozwoli na szybrze osiągnięcie efektu.

admin
admin